Urban Challenge

Nové lokality! Nové příběhy! Nové výzvy!

Letošní premiéra závodu Urban Challenge byla jen začátek. Sejdeme se i příští rok, a to rovnou ve 3 městech. 

22. 4. 2017 Praha

17. 6. 2017 Brno

9. 9. 2017 Ostrava

Zapiš si tyto termíny do diáře, protože u toho zkrátka nemůžeš chybět. Každé město = nová výzva = nový příběh. 

Čekat tě bude opět 5000 metrů dlouhá trať a více jak 25 originálních překážek z městského prostředí.

Těšit se tak můžeš na skvělou zábavu a sportovní vyžití! Konečně pořádný adrenalinový zážitek, který je nyní dostupný úplně každému. Ať jsi začátečník, nebo trénovaný sportovec, tak tohle zkrátka dáš! 

 

Staň se králem Urban Challenge! Zúčastni se všech 3 závodů a v Ostravě na tebe bude čekat zasloužená odměna!

 

Proč vznikl Urban Challenge?

Každý člověk by se v životě měl pokusit zdolat své limity, překonat životní překážky a nástrahy. Proto je tu Urban Challenge, který prověří tvé fyzické a psychické schopnosti. Překonáš-li Urban Challenge, překonáš hlavně sám sebe.

Jaké překážky jsme si pro tebe připravili?

Jedná se o první městský překážkový běh svého druhu v České republice. Čeká na tebe přeskakování aut, lezení přes kontejnery, běh atomovým krytem a mnoho dalších výzev.

Pokud nějakou překážku nezvládneš, trestat tě nebudeme, dál můžeš pokračovat jen když vynaložíš MAXIMÁLNÍ úsilí pro jejich překonání, což si na překážkách ohlídáme.

Urban Challenge i pro ty nejmenší!

Vedle hlavního závodního okruhu budou připravené také dětské překážkové okruhy. Děti do 6 let si mohou ZDARMA zaběhnout překážkovou dráhu v zázemí akce. Pro ty starší jsme připravili překážkové okruhy v délce 900m a 1800m. Kratší trať je určena pro děti ve věku 6-8 let. Ta delší pak pro děti ve věku 9-14 let. Registrace odstartujeme 18.1.2017 Pokud se chystáte na Urban Challenge s dětmi, tak o jejich zábavu bude dobře postaráno. 

Často kladené otázky ZDE

STARTOVNÉ ZDE