Fotíme Urban Challenge - Nikon škola!

12. září 2016

Profesionální fotograf Marek Musil se stane pro jeden den lektorem Nikon školy, aby ve výjimečných industriálních prostorech nabídl cenné rady a tipy pro fotografování sportu jiným, kreativním způsobem. Den před konáním městského překážkového běhu Urban Challenge se pro pár fotografů Nikon školy otevřou brány areálu Pragovka, kde budou mít možnost zachytit sportovce v netradičním prostředí. Parkouristi a trialoví jezdci na kolech budou atraktivním objektem na focení, který si nasvítíte i pomocí CLS blesků Nikon.

AKCE: Workshop je pro vás v rámci partnerství Nikon a Urban Challenge dostupný za výjimečnou cenu, tak neváhejte, počet míst je omezen!

PRŮBĚH WORKSHOPU

Po krátkém seznámení s lektorem, programem kurzu a jeho obsahem bude následovat stejně krátká teorie, kde si připomeneme znalosti ze základního kurzu ovládání zrcadlovek se zaměřením na parametry důležité pro fotografování sportů a portrétů.

Po této krátké teorii bude následovat hlavní část - praktické zkoušení fotografování sportovců na vytipovaných místech areálu. Fotograf a lektor workshopu Marek Musil vám vždy ukáže jeho pohled na danou scénu a dál vás bude vést individuálně k ještě lepším výsledkům.

!Do kurzu se můžete přihlásit pod tímto ODKAZEM!

Nikon Foto školaNikon Foto škola