Změna pražského termínu Urban Challenge

13. března 2020

Z důvodu rozhodnutí Bezpečnostní rady státu pozastavit veškeré kulturní, sportovní a společenské akce s účastí nad 100 osob do odvolání, jsme byli i my nuceni odložit start závodu URBAN CHALLENGE, který se měl konat v Praze 18.4.2020.

Odložení jarního závodu v Praze nás velmi mrzí. Věříme, že jste se stejně jako my na závod těšili i se dlouhodobě připravovali. Ale nebojte, o závod v Praze, na který jsme si připravili spoustu novinek (např. několik nových překážek), nepřijdete.

Náhradní termín byl stanoven na sobotu 10.10.2020. Všechny registrace se tedy přesouvají na tento náhradní termín a není potřeba se již znovu registrovat. Startovní vlny necháme zachované z Vaší původní registrace do Prahy. Pokud by Vám termín nevyhovoval, můžete si registraci z Prahy ZDARMA přeregistrovat na URBAN CHALLENGE Ústí nad Labem (20.6.2020) nebo URBAN CHALLENGE Ostrava (22.8.2020). Pro změnu využijte tento formulář: https://urbanchallenge.cz/zmena-prazskeho-terminu/

V případě, že Vám náhradní pražský nebo jiný termín nevyhovuje, je možné převést zdarma svou registraci na někoho jiného. Vaše registrace tak nepropadne a využije ji náhradní závodník. Tyto přeregistrace řešíme zvlášť na emailu info@urbanchallenge.cz.

Jsme přesvědčeni, že další závody (Ústí nad Labem 20.6.2020 a Ostrava 22.8.2020) nebudou touto mimořádnou situací zasaženy a proběhnou v řádných termínech. O všem Vás budeme informovat na webu i sociálních sítích Urban Challenge.

Všem moc děkujeme za pochopení v dané situaci. Věříme, že i tuto překážku společně zdoláme a budeme se těšit na viděnou.

Tým URBAN CHALLENGE