Užijte si Urban Challenge s celou rodinou!

5. září 2016

Máte doma malého neposedného čiperu, který nechce být ochuzen o napínavou atmosféru závodu Urban Challenge? Pak určitě uvítáte možnost, že Vám děti ve věku 1-9let v době běhu zdarma a spolehlivě pohlídáme. Zkušené lektorky z CRC Kouzelný ostrov mají pro děti připravené různé soutěže, hry, kreativní činnosti i další aktivity. Zatímco o Vaše děti bude maximálně postaráno, Vy se klidně můžete plně věnovat zdolávání překážek.

Celodenní rodinné centrum Kouzelný ostrov

Rodinné centrum Kouzelný ostrov vznikl s cílem vytvořit příjemné prostředí pro setkávání rodičů, prarodičů a jejich dětí finančně dostupné všem obyvatelům ne jen naší městské části Prahy 9.

V našem centru je herna pro děti od narození do cca 7mi let, využít můžete hlídání profesionální tety za velmi příznivé ceny. Připravili jsme pro vás mnoho zájmových kroužků a aktivit například: angličtina pro děti i dospělé, cvičení maminek s dětmi, přednášky o výživě, taneční a pohybový kroužek a tvořivé dílničky.

Zprostředkujeme vám také hlídání dětí v domácím prostředí, vyzvedávání dětí zeškol a školek, dohlídávání dětí po nemoci, atd. Naše služby budeme nadále rozšiřovat, proto budete­li nějaký kroužek postrádat, sdělte nám to a my uděláme maximum pro to, abychom Vám vyšli vstříc.

Pro rodiče a jejich děti je připraveno občerstvení – káva, čerstvý čaj ze zázvoru či máty, domácí limonády a mnoho dalšího. Zatímco se Vaše dítko bude baví hrou, dopřejte si relax a odpočinek.

Chystáme se také pořádat pravidelné burzy oblečení, kde si jistě každý vybere spoustu oblečku pro své malé či větší drobečky.

Kouzelný ostrov provozuje také miniškoličku pro děti od 18měsíců. O děti se starají profesionální a školené tety, maximální počet ve třídě je omezen na 12 dětí což umožnuje individuální přístup ke každému jednotlivci a jeho potřebám.

CRC Kouzelný ostrovCRC Kouzelný ostrov

CRC Kouzelný ostrovCRC Kouzelný ostrov