Nové termíny Urban Challenge

13. května 2020

Vážení a milí sportovci,

v době pandemie, která nás sužuje od konce března, jsme stáli před velmi těžkým rozhodnutím – posunout závody na podzim nebo na příští rok? Opatření se sice trochu uvolňují, ale nechceme vám slibovat nic co bychom nemuseli splnit, proto jsme se rozhodli 5. ročník Urban Challenge přesunout kompletně až na rok 2021.

Věřte nám, že toto oznámení posíláme s opravdu těžkým srdcem. Zároveň děkujeme za vaši podporu a pochopení, moc to pro nás znamená a velmi si toho vážíme. Abychom pro vás neměli jenom špatné zprávy, máme i ty dobré. Podařilo se nám s městy domluvit rovnou i náhradní termíny, abyste se měli na co těšit.

Náhradní termíny pro 5. ročník Urban Challenge:

  • Praha: 17.4.2021  
  • Ústí nad Labem: 19.6.2021   
  • Ostrava: 28.8.2021  

Všechny registrace včetně zvoleného času startovní vlny se automaticky přesouvají na náhradní termín města, na které jste byli registrováni. Není tedy potřeba se již znovu registrovat. Vrácení startovného za již zakoupené registrace není možné. Pokud by Vám termín nevyhovoval, můžete si registraci ZDARMA přeregistrovat na jiné město zde: https://urbanchallenge.cz/zmena-mesta/

V případě, že by Vám náhradní ani jiný termín nevyhovoval, je možné převést ZDARMA svou registraci na jinou osobu. Vaše registrace tak nepropadne a využije ji náhradní běžec. Tyto přeregistrace řešíme zvlášť na emailu info@urbanchallenge.cz.

Chápeme, vaše zklamání, ale věřte, že odložené termíny jsou především kvůli vaší i naší bezpečnosti a uděláme maximum pro to, abychom vám to v příštím roce vynahradili.

Budeme se na vás těšit!

S pozdravem,

Tým Urban Challenge