Sedminásobná mistryně v bojových sportech Martina Ptáčková na Urban Challenge

22. března 2019

Na Urban Challenge se ti ukáže sedminásobná mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková. Jako jediná Češka vyhrála titul mistryně světa v "hand to combat", což cvičí speciální jednotky a za minulý rok byla oceněna mezi 24 nejvýraznějších osobností roku. Spolu se svým bratrem Josefem vedou dětské kurzy bojových sportů nebo sebeobranu pro ženy.

MARTINA PTÁČKOVÁ

Martina je sedminásobnou mistryní světa v bojových sportech. Jako jediná Češka vyhrála titul mistryně světa v hand to hand combat, což cvičí speciální jednotky a ozbrojené složky. Za minulý rok byla oceněna mezi 24 nejvýraznějších osobností roku, stala se Sportovcem roku, byla oceněna časopisem Forbes a zařadila se mezi mimořádné ženy roku apod. Trénuje v NATO V Bruselu. Vystupuje a trénuje na protiteroristických cvičeních. Navrhuje šperky, předvádí šaty.
Je i úspěšnou trenérkou a studentkou Mezinárodních vztahů.

Další sportovní úspěchy:
Martina je mnohonásobnou vítězkou mezinárodních závodů, dvojnásobnou stříbrnou a bronzovou medailistkou z ME, několikanásobnou mistryní ČR. Vrcholem sportovní kariéry je 2x vítězství Světového poháru v rakouském Innsbrucku, tři zlaté medaile z Evropského poháru ve Varšavě, 2. 3. místo na Světovém poháru. Je čtyřnásobnou mistryní světa a trojnásobnou vícemistryní světa. Stříbrnou medailistkou z ME v hand to hand combat. Mistryní světa v hand to hand combat. Vítězkou boxerských klání.

JOSEF PTÁČEK

Je dlouhodobým a elitním reprezentantem České republiky v bojových sportech. Patří mezi úzkou skupinu všestranných závodníků. Momentálně se věnuje (Brazilské jiu-jitsu, Grappling, MMA, fighting, hand to hand)
Stal se mistrem světa, je pětinásobný vicemistrem světa v grapplingu. 3x třetí na MS v Grapplingu
Ve fightingu je vicemistrem Evropy. Získal 5. místo na MS v Rumunsku
Několikanásobný mistr i vicemistr ČR v BJJ, Grapplingu i Fightingu
Mnohonásobný výherce mezinárodních závodů a turnajů.

Trenér bojových sportů. Celý svůj volný čas věnuje předáváním svých schopností veřejnosti.
Byl nominován na sportovce Středočeského kraje a v anketě Talent- sportovec metropole se umístil na 3. místě. Městskou částí Prahy 20 byl oceněn za mimořádné sportovní úspěchy