Na vítězný tým čekají vstupy na týmovou hru TEPfactor Slapy!

12. dubna 2019

Kromě sudu piva a dalších cen pro týmové vítěze máme také vouchery na akční týmový zážitek TEPfator Slapy.

Co je to TEPfactor?

Dobrodružství, zábava, adrenalin

Pokud v televizi sledujete pevnost Boyard a říkáte si, že byste si soutěž hrozně rádi vyzkoušeli, pak pro Vás máme dobrou zprávu. Unikátní zábavní centrum najdete i v Čechách. Kdo by čekal lvy v klecích, hady nebo pavouky, bude zklamán. Co však čekat můžete, jsou zajímavé úkoly, hodiny zábavy, adrenalin, vzrušení a radost ze splněných úkolů.  (použít jako perex)

Po příchodu do tajuplné jeskyně se rozdělíte do týmů, vymyslíte si pro tým vlastní název, obdržíte herní čip, který slouží jako klíč k jednotlivým výzvám a můžete začít hrát. Od této chvíle jste jedno tělo, jedna tuše.

Co je cílem hry?

Cíl hry je jasně daný, splnit všechny úkoly, posbírat unikátní kód a otevřít truhlici s pokladem na hlavní pláži. Cesta samotná je neopakovatelný týmový zážitek, který je doprovázený spoustou zábavy a vzrušení.

V čem spočívá týmová spolupráce?

 V TEPfactoru musíte spolupracovat, komunikovat, pomáhat si, jinak nemáte šanci úkoly splnit. Každý vyniká v něčem jiném, někdo je fyzicky zdatnější, jiný si více pamatuje, někomu to rychleji pálí. Týmy jsou originální směsicí různého typu lidí. Přístup každého týmu k plnění úkolu je jiný, ale vždy se musí dohodnout celý tým.

tepfactor 80 tepfactor 86