Na Urbana společně s FITUP

6. září 2017

Jsme fitness centrum a mnohem víc!

U nás všichni vítězí! Jsme fitko nejen pro modely a kulturisty, ale především pro „obyčejné lidi“. Pro nás je každý, kdo si zvolí zdravý životní styl hrdinou! Jak říkáme: „Je to na tobě!“ Ty se rozhodneš, jestli se budeš ráno válet v pohodlí své postýlky, nebo raději zamakáš na svém zdraví! Je jedno, jestli začínáš na 150 nebo 70 kg, to podstatné je začít a vytrvat! Není nic horšího než to po pár týdnech či měsících tvrdé dřiny vzdát…

Jak to u nás vypadá? Všechna naše studia mají rozlohu 1 200 m2 a najdeš v nich KARDIO, POWER, PURE či oddělenou LADIES zónu, prostor pro kruhový trénink CROSS UP!, oblíbené turbo solária Ergoline a všude moderní zařízení značky Technogym. Tohle všechno můžeš mít k dispozici za 499,-měsíčně! Bližší info nalezneš zde: www.fitup.cz.

Fitko ale není jen o kvalitních strojích a hezkém interiéru, ale je to hlavně v lidech. Všichni od trenérů až po naši paní uklízečku sportem prostě žijí a dokážou tě strhnout do zajímavé konverzace o novinkách v cvičení či zdravé výživě. Ani nebudeš vědět jak, a budeš mít spoustu nových přátel, s kterými se zapojíš do parádních akcí, kterých se účastníme.

Jsme za každou pořádnou „challenge“, která prověří motivaci, odhodlání, fyzickou kondici a zároveň je v ní spousta legrace. Urban Challenge každého prozkouší nejen po všech těchto stránkách, ale zároveň dodá spoustu důležitých endorfinů! ;) Tu prostě nesmíš chybět!

Čekáme tě na Urban Challenge v naší warm up zóně, a také přímo u všech překážek, kde tě vyburcujeme k pořádnému výkonu!

Tak přijď! Těšíme se na tebe!

FIT UP!