Gibbon Slacklines i v Brně 16.6.!

8. června 2018

Stejně jako v Praze, se v Brně 16.6. můžeš těšit na Gibbon Slackline!

Kluci z Gibbon Slackline si pro tebe připraví jak vystoupení, tak i celodenní workshop. Můžeš si potrénovat svou rovnováhu a posílit svou koordinaci pohybů. 

A co je to Slackline?

Slackline je moderní provazochodectví. Chodí se po volně napnuté pásce a rovnováha se udržuje vlastním tělem. Slackline lze využít jako zábavu, ale zároveň jako rehabilitační pomůcku nebo jako doplněk k tréninku jiných sportů. Slackline je soudobou možností, jak trávit aktivně čas a nabízí možnost rozvíjet své schopnosti, trénovat fyzickou i psychickou zdatnost, posilovat tělo i vůli a hledat další výzvy.

Gibbon Slacklines je  nejen největší výrobce slackline na světě i v ČR, ale především je to komunita skvělých lidí, kteří slackline milují. Stát se součástí komunity je vstup do světa nekonečného hledání rovnováhy a to nejen na lajně. Pojď do toho s námi. Zamiluj si slackline a staň se taky Gibboňákem. Ať už první krůčky, nebo pokročilejší triky, vše si budeš moct vyzkoušet pod vedením zkušených instruktorů v rámci doprovodného programu i na akci Urban Challenge.

Co tě čeká 16.6. v Brně s Gibbon Slacklines?

  • Celodení workshop
  • Vystoupení mistra ČR ve slackline
  • Možnost potrénovat si svou rovnováhu a vyzkoušet si jaké to je se pohybovat na slackline

2018-04-21-15.02.43-fuji1228 DSC_1228